Hakkımızda

Şavkar Fitness Merkezi 1991 yılında kurulmuş olan Şavkar Cimnastik Spor Kulübünün uzantısıdır. Kurulduğu yıldan beri bir çok Milli Sporcu ve Antrenör yetiştiren kulübümüzün hedefi daima tüm aileye spor yaptırmak olmuştur. Kulübümüzün merkezi yaklaşık 4000 bin m2 alana sahip  ŞAVKAR ARENA 'dır. Tesisimiz Ailenizle birlikte spor yapabileceğiniz en nezih ve elit spor merkezidir. Siz spor yaparken çocuğunuz alanında uzman ve Milli Takım seviyesinde antrenörlerle cimnastik ve yüzme eğitimi alabilirler.

Kaliteyi uygun fiyata vermeyi ve tüm aileye spor yaptırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Tesisimiz içerisinde Fitness ve Grup Aktivitelerinin yanında Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz ve Saunalarımızla hizmet vermekteyiz. Havuzumuz alttan ısıtmalı olup Ozon sistemi ile temizliği yapılmaktadır. Bilgisayarlı İlaçlama Sistemi mevcut olup İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenli bir şekilde denetimden geçmektedir.

Kilo verme, Kilo Alma veya Sağlıklı bir yaşam sürmek adına başladığınız andan itibaren Antrenörlerimiz size eşlik etmektedir. Yaşınıza boyunuza ve kilonuza göre vücut analizleriniz yapılıp antrenman programlarınız yazılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda  Personal Trainer hizmetimizde bulunmaktadır.

Eğer sağlığınız için bir adım atmaya karar verdiyseniz sevgiyle kurduğumuz büyük Şavkar Ailesine sizleri de bekliyoruz..

Sağlıklı Yaşamın Adresi 
Şavkar Fitness Merkezi